GENEL BİLGİLER
KONGRE TARİHİ VE YERİ

17 - 21 Nisan 2024 tarihlerinde Susesi Otel Antalya’da gerçekleştirilecektir.

WEB SAYFASI

Kongrenin resmi internet sayfası olan www.temhk.org adresinden, kongre programı, bildiri gönderimi ve diğer tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

KONGRE DİLİ

Kongre dili Türkçe’dir. Yabancı konuşmacıların olduğu oturumlarda çeviri yapılacaktır.

KAYIT

Kayıt masası; 17-21 Nisan 2024 tarihlerinde 08:00–22:00 saatleri arasında açık olacaktır. Yaka kartı, katılım belgesi ve toplantı dökümanlarını kayıt masasından alabilirsiniz. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

KATILIM BELGESİ

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 21 Nisan 2024 tarihinde katılım belgeleri verilecektir.

KREDİLENDİRME

Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği (TTB) Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

BİLDİRİLER

Tüm bildiriler çevrimiçi bildiri sistemiyle web sayfası üzerinden toplanacaktır.

DAVET MEKTUBU

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları Organizasyon Sekreteryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.


Türk Hava Yolları “45. Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi” nin Resmi Hava Yolu olarak tüm katılımcılara indirimli ücretler sunmaktadır. Rezervasyon ve biletleme için lütfen Türk Hava Yolları Promocode web sitesini ziyaret ediniz. Promosyon kodu sekmesini tıklayarak 009TKH24 ile ilerleyebilirsiniz.